• 11265
  Zahradní ventil
 • jednací místnost
  Jednací místnost
 • jídelna
  Jídelna
 • kotelna
  Kotelna
 • monitorováno
  Monitorováno
 • odpadky
  Odpadky
 • sklad
  Sklad
 • technická místnost
  Technická místnost
 • úklid
  Úklid

Nábytok z masívu vás očarí svojim vzhľadom

on . Posted in Ostatní

Nikto zatiaľ nevymyslel nič lepšie. Krása prírodných materiálov nechá málo koho v pokoji. Drevo je totiž famózny materiál, ktorý sprevádza ľudstvo od nepamäti. Po mnoho rokov sa ho obzvlášť v masívnej podobe v rôznych odboroch snažia odborníci zameniť za niečo iné. Nielen lacnejšieho, ale tiež stabilnejšieho. Až na malé výnimky sa potom po čase opäť k drevu vráti. Predovšetkým preto, že bývanie v prírodnom masívnom dreve má mnoho výhod a len veľmi málo nevýhod. Nikde to neplatí viac ako pri nábytku. Nábytok z masívu je nadčasový.

Vyberte si správné čerpadlo

on . Posted in Ostatní

Jak vybrat to nejlepší ponorné kalové čerpadlo? Poradíme vám! Dneska obchody nabízí široký výběr v této oblasti, a proto není divu, že se lidé v nich nevyznají a nakonec třeba koupí kdejaký zmetek, který je sice levný, ale funguje pouze omezenou dobu. Přečtěte si následující rady a takovou chybu již neuděláte.

Potřebujete kvalitní dřevěné hranoly?

on . Posted in Ostatní

KVH hranoly jsou vytvořeny ze zkratky Konstruktionsvollholz. Mají speciální vlastnosti, které se perfektně hodí jako materiál na stropní trámy, vazby krovu apod. KVH jsou totiž vysušené, takže nedochází ke změnám tvaru ani zkroucení. Další výhodou vysušení je, že se nemusíte obávat roztočů a plísní nebo hmyzu. Hranoly mají dlouhou životnost, jsou lehké a egalizované jak na šířku, tak na výšku. Cenově se jedná o dražší materiál, ale investice se určitě vyplatí.

Nerezové zábradlí podle vašich představ

on . Posted in Sloupky

Společnost Modifer vyrábí nerezová zábradlí stavebnicového systému. Toto zábradlí je určeno pro betonová schodiště, montovaná schodiště i balkóny a terasy. Hlavními klady stavebnicového systému je jeho příznivá cena, jednoduchá montáž, široká využitelnost a variabilita. Naše zábradlí jsou vyrobena z nerezové oceli, kterou lze používat jak v interiéru, tak v exteriéru. Jeho údržba je velmi snadná a kvalitní nerez navíc zajišťuje dlouhou životnost. Vybírat je možno z několika různých možností sestavení – záleží na vás jaký typ výplně, madel a ukotvením na schodišti zvolíte. Kombinace jednotlivých komponentů umožní vytvořit si moderní nerezové zábradlí podle svých představ.

Kovovýroba ve Zlíně

on . Posted in Ploty

Hledáte zlínskou společnost, která nabízí služby v oblasti kovovýroby? Kovovýroba Zlín pod křídly Radka Juříka má ve svém portfoliu služeb kusovou zakázkovou výrobu, sériovou výrobu, CNC frézování i vrtání. Stačí dodat výkresy, plány, náčrty či nákresy a brzy se můžete těšit na hotové výrobky.

Polykarbonátové platne

on . Posted in Ostatní

Na trhu s modernými stavebnými materiálmi si stále viac priaznivcov získavajú polykarbonátové platne. Majú rad vynikajúcich vlastností a tiež dlhú životnosť. Polykarbonátové platne sa uplatní ako v stavebníctve, tak aj v poľnohospodárstve či v rôznych priemyselných odvetviach. Predajom polykarbonátových platien Lexan pre tepelne izolačné a bezpečnostné zasklievanie sa dlhodobo zaoberá firma TERCOPLAST s.r.o.

Dětská hřiště Brno

on . Posted in Ostatní

Dostat dnes děti od počítačových her na čerstvý vzduch není lehký úkol, navíc nemáte-li dost volného času, abyste vyrazili na veřejné dětské hřiště. V takovém případě je nejideálnější obrátit se na dětská hřiště Brno a nechat si dětské hřiště postavit na vaší zahradě. Nejen, že vaše děti budou rády trávit volný čas na čerstvém vzduchu, ale zároveň je budete mít neustále pod dohledem, a přitom si budete moci dělat domácí práce. Dnes pořízení dětského hřiště není tak nákladnou záležitostí.