• 11265
  Zahradní ventil
 • jednací místnost
  Jednací místnost
 • jídelna
  Jídelna
 • kotelna
  Kotelna
 • monitorováno
  Monitorováno
 • odpadky
  Odpadky
 • sklad
  Sklad
 • technická místnost
  Technická místnost
 • úklid
  Úklid

Transparentné materiály sú trendy

on . Posted in Ostatní

Transparentnosť je takým trendy pojmom, s ktorým sa nehádže iba v politike. Silne sa začína dostávať do povedomia v kategóriách ako sú napríklad materiály. A tým myslíme materiály a odbory všetkého druhu.

Vy ještě nemáte moderní vrata?

on . Posted in Brány a branky

Snad ještě stále nemáte masivní a těžko manipulovatelná vrata u vaší garáže? A neříkejte, že opravdu ještě tyto vrata otevíráte ručně. Otevřete, vycouváte s autem a zase musíte vystoupit a zavřít je. No co se týče lenosti a pohodlnosti, sekční garážová vrata Brno jsou to pravé, co vám tyto zbytečné kroky navíc ušetří. Každopádně to není jejich hlavní důvod proč byste si je měli pořídit.

Jsou lepší dřevěné nebo plastové plotovky?

on . Posted in Ploty

Chcete postavit plot a váháte mezi dřevěnými a plastovými plotovkami, neboli laťkami?

Plot, Krajina, Lonely, Stín, Sun Modrá Obloha

Plastové i dřevěné plotovky mají svého výhody a nevýhody.
Dřevěné jsou na pohled krásné a na omak přírodní. Plastové jsou prostě kus plastu, ale v dnešní době, kdy se i plast tváří jako dřevo, to na první pohled ani nepoznáte. Plastové plotovky mají velkou výhodu v tom, že mají daleko větší odolnost a nemusí se o ně pečovat, tak jako o dřevo, které bez ošetření mohou napadnout různí škůdci anebo může začít hnít.

Volba je tedy na vás. Chcete přirozenost nebo dlouhověkost?

Dlažba za dobrou cenu? Poradíme!

on . Posted in Exteriér

Sháníte profesionála, který vám za dobrou cenu udělá obklady a dlažby ve Zlíně? Pak vám musíme doporučit firmu Dlažby Sklenář, kde jsme si nechali dělat zámkovou dlažbu před firmu. Profesionální práce, rychlost, dobrá cena, která byla předem stanovena a dodržena. Pracovníci s námi všechno komunikovali, informovali nás o tom, co se bude dít, co budou potřebovat, jaké z toho pro nás vyplývají omezení v pohybu před firmou.

Firmu Dlažby Sklenář můžeme opravdu jen doporučit! Kvalita za dobrou cenu je to, co je možná vystihuje nejlépe.

Kdy je nutná izolace domu?

on . Posted in Ploty

Pokud žijete ve velkoměstě v bytě, který je z každé strany obklopen dalšími byty, asi moc vytápění ani izolaci neřešíte. Jestli ale žijete v mrazivém údolí ve Zlínském kraji ve starším domě, izolace je to, co vás napadne jako první, že je nutné vyřešit. Izolovat dům ale není snadné. Každé zdivo má svá specifika.

Levné a rychlé řešení pro oplocení vašeho pozemku

on . Posted in Ploty

Poplastované pletivo je nejlevnější a nejoblíbenější varianta řešení ohraničení pozemku. Většinou se prodává v možnostech od 1 až po 2 metry vysoké, s drátem 2,5 mm. Montáž tohoto pletiva je poměrně jednoduchá a životnost exkluzivně dlouhá - podle odhadů až 70 let! Nespornou výhodou je také univerzálnost použití. Je to nejpohodlnější řešení pro zahradu, jako domácí tak např. školní, ale také pro průmyslové stavby nebo různé objekty. Přestože jsou některé moderní obydlí obrněny staromódními kamennými ploty, jako ekonomičtější řešení se určitě jeví poplastované pletivo.