• 11265
  Zahradní ventil
 • jednací místnost
  Jednací místnost
 • jídelna
  Jídelna
 • kotelna
  Kotelna
 • monitorováno
  Monitorováno
 • odpadky
  Odpadky
 • sklad
  Sklad
 • technická místnost
  Technická místnost
 • úklid
  Úklid

Vyzkoušejte kvalitní stavební materiál KVH hranoly

on . Posted in Ostatní

Možná jste již slyšeli o KVH hranolech. Jsou perfektním přírodním stavebním materiálem, který opravdu vydrží. Často se KVH hranoly používají na dětská hřiště nebo městský mobiliář. Jsou velmi praktické, protože je nemusíte nijak natírat nebo jinak povrchově upravovat. Díky tomu, že jsou již hranoly vysušené, tak si udržují své stálé vlastnosti. Samozřejmě pokud si budete chtít postavit bazén, tak dřevo vlhkost znovu vsákne. Ale nějakou chvilku to potrvá.

KVH hranoly Liška Zlín

Trendy u venkovních bazénů

on . Posted in Exteriér

Cílem investicí se stále více stávají zahrady a jejich vybavení. Lidé jsou dnes více nakloněni přírodě a čistému vzduchu například na kraji vesnice. Jednoznačnou devízou jsou pak luxusní bazény na zahradách. Musíme však myslet na kvalitu a provedení výstavby. Bazén po sléze bude vystaven těžkým podnebným podmínkám a proto je dobré dopředu promyslet, jaký typ vybrat. Nejefektivnějším řešením je aktuální nerezový bazén. Další důležitou volbou je pak provedení dle cirkulace vody. Venkovní bazény se rozlišují na bazény s přelivnými žlábky a bazény se skimmerovým systémem. Vhodným řešením by poté mohly být laminátové bazény. Už jste přemýšleli o výstavbě bazénu? Sledujte náš web pro další tipy!

Vyzkoušejte kvalitní čerpadla od Helíska

on . Posted in Ostatní

Pokud vlastníte studnu nebo ji plánujete vykopat, protože jste zjistili, že na zahradě máte kvalitní zdroj vody, pak budete potřebovat speciální zařízení zvané čerpadlo, protože to dopraví vaši vodu tam, kam potřebujete. Ušetříte tak spoustu peněz a nebudete závislí na dodávkách vody z vodárny. Vybírat můžete z několik typů čerpadel, pak ovšem záleží na tom, jestli potřebujete ponorné nebo povrchové kvalitní čerpadlo od Helíska.

kvalitní čerpadla

Co vám prozradí ceník lexanu?

on . Posted in Exteriér

Lexan, neboli polykarbonát je odolný materiál, který dobře zvládá teplotní výkyvy, nese dobré optické vlastnosti, a tak dobře propouští venkovní světlo a vyniká dobrou odolností vůči nárazu. Lexan ceník je pak nastaven od stokoruny za m2 tohoto materiálu až do několika tisíc. Vše záleží na jeho tloušťce, odolnosti a vlastnostech. Je proto třeba pečlivě vybírat, jaký typ lexanu pro naše potřeby zvolíme. Nemá totiž smysl zbytečně si připlácet za drahý lexan, jehož vlastnosti naplno nevyužijeme. Každý nákup tohoto materiálu proto pečlivě zvažte a proberte s odborníky, kteří vám dokáží poradit, co přesně by pro vás bylo nejlepší.

Jak docílit krásného bytu?

on . Posted in Ostatní

Bytová jádra Brno

Koupili jste starší byt, který si vyžaduje rekonstrukci? Nebo již v bytě bydlíte dlouho, ale za ty roky jste zvýšili své nároky na bydlení? Starší bytová jádra Brno si vyžadují rekonstrukci. Ale tu byste měli přenechat odborníkům, kteří mají v dané oblasti bohatou praxi.