• 11265
  Zahradní ventil
 • jednací místnost
  Jednací místnost
 • jídelna
  Jídelna
 • kotelna
  Kotelna
 • monitorováno
  Monitorováno
 • odpadky
  Odpadky
 • sklad
  Sklad
 • technická místnost
  Technická místnost
 • úklid
  Úklid

Lamelové clony a jejich užitečnost v průmyslových prostorech

on .

Jakýkoliv sklad nebo výrobní hala dnes musí splňovat spousty požadavků na bezpečnost a ochranu zdraví při práci. Proto jsou areály vybaveny spousty značeními, varovnými symboly a zaměstnanci jsou vybavení kvalitním pracovním oděvem a ochrannými prostředky. S BOZP se pojí však ještě jedna věc pro firmy - musí myslet i na náklady spojené s provozem a únikem tepla. Řešením pak často bývá varianta průmyslového uzávěru - lamelové clony.

Nechte si přivést konstrukci z vazníků

on .

Určitě si umíte představit, jak dlouho trvá stavba takové střechy. Co teprve, pokud musíte postavit to, na čem celá střecha bude držet. Veškerá konstrukce pokud má být tvořena díl po díle, zabere zbytečně moc práce a skrývá spustu ještě zbytečnějších nástrah. 

vazniky

Transparentné materiály sú trendy

on .

Transparentnosť je takým trendy pojmom, s ktorým sa nehádže iba v politike. Silne sa začína dostávať do povedomia v kategóriách ako sú napríklad materiály. A tým myslíme materiály a odbory všetkého druhu.

Tepelná izolace Zlín táhne

on .

tepelna izolace Zlin

Společnost Dřevo-obchod Liška se zabývá prodejem dřevěných komponentů i izolací. Patří mezi hlavní dodavatele materiálů nejen na Zlínsku ale i v republice. Díky dlouholeté tradici disponuje bohatými zkušenostmi a o jejich kvalitě nejlépe svědčí spousta spokojených zákazníků.

V letošním roce právě tepelná izolace Zlín a jeho obyvatele mimořádně zajímala. Poptávka, mimo jiné i po úplné novince (tzv. eokizolaci), byla velká a zakázky se firmě nakupily natolik, až měly obavu z toho, že je ani všechny nestihnou do zimy vyhotovit. Naštěstí se to díky profesionálnímu přístupu pracovníků stihlo a obyvatelé Zlína a okolí mohou zimu přečkat v pohodlí svých zateplených příbytků.

Nerezové zábradlí – funkční doplněk interiéru i exteriéru

on .

nerezové zábradlí

Zábradlí představuje estetický a funkční doplněk interiéru a venkovních prostor. V současné době se k výrobě zábradlí používá pestrá škála materiálů, přičemž velké popularitě se těší právě nerezová ocel. V následujících řádcích se na zábradlí nerez podíváme podrobněji.

Vyzkoušejte kvalitní stavební materiál KVH hranoly

on .

Možná jste již slyšeli o KVH hranolech. Jsou perfektním přírodním stavebním materiálem, který opravdu vydrží. Často se KVH hranoly používají na dětská hřiště nebo městský mobiliář. Jsou velmi praktické, protože je nemusíte nijak natírat nebo jinak povrchově upravovat. Díky tomu, že jsou již hranoly vysušené, tak si udržují své stálé vlastnosti. Samozřejmě pokud si budete chtít postavit bazén, tak dřevo vlhkost znovu vsákne. Ale nějakou chvilku to potrvá.

KVH hranoly Liška Zlín