• 11265
  Zahradní ventil
 • jednací místnost
  Jednací místnost
 • jídelna
  Jídelna
 • kotelna
  Kotelna
 • monitorováno
  Monitorováno
 • odpadky
  Odpadky
 • sklad
  Sklad
 • technická místnost
  Technická místnost
 • úklid
  Úklid

Nechejte si zkontrolovat komín

on . Posted in Exteriér

komínPokud máte vlastní domeček a topíte pomocí komínu, je potřeba mít pravidelnou revizi komínu. Navíc jestli ho používáte již delší dobu, je možné, že musíte vyměnit vložku a komín celý zrenovovat. Protože ekologické zákony jsou čím dál přísnější, rozhodně tyto postupy nezlehčujte.

Dřevěné vazníky udrží každou střechu

on . Posted in Ploty

V případě dřevěných vazníků můžeme většinou mluvit o příhradových konstrukcích, ve kterých jsou jednotlivé stojné prvky ve styčníku spojeny styčníkovou deskou. Dřevěné vazníky mají pak široké uplatnění ať už v pozemním, průmyslovém, ale i inženýrském stavitelství.
Nejčastěji jsou dřevěné vazníky používány ve stavebním průmyslu na střechy halových objektů, supermarketů, ale i rodinných domů a bytů. Své uplatnění najdou dřevěné vazník i při realizaci bednění mostů, dřevěných stropů i altánů.

Dodejte vašemu domu eleganci

on . Posted in Ostatní

fasádní profilyKdyž se řeknou fasádní profily, tak si většina z nás vybaví kýčovité výklenky na různých zámečcích apod. Ovšem v dnešním slova smyslu mohou fasádní profily znamenat i něco jiného – například různé okrasné lišty, začištění rohů nebo povrchová úprava vrchního nátěru domu. A tak může vzniknout opravdu elegantní a vkusný dům.

Dřevostavby Zlín mají řadu praktických funkcí

on . Posted in Exteriér

Když se řekne dřevostavba, spousta lidí si jako první představí velký rodinný dům. Ale pod pojmem dřevostavby se nachází také menší stavby, jako jsou zahradní domy, altány či pergoly. Dřevostavby Zlín budou vyhledávat zejména majitelé rodinných domů, kteří chtějí zútulnit svou velkou zahradu. Ale zahradní dřevostavby mají nejen estetickou, ale také praktickou funkci. Mohou vám totiž sloužit jako úložný prostor.
Velké oblíbenosti se těší zahradní domky, které jsou nenahraditelnou součástí venkovních prostor. Některé dřevostavby Zlín kombinují domek s přístřeškem, terasou či čelním přesahem. Snadno tak na terasu umístíte zahradní nábytek, kde budete po celodenním pracovním nasazení odpočívat na čerstvém vzduchu.

Nepodceňte výběr plotu

on . Posted in Ploty

Chystáte se oplotit si pozemek nebo stavíte plot kolem domu? Nepodceňte přípravu a hlavně počáteční náklady. Hlavním trendem v oplocení jsou stále dřevěné ploty a klasické pozinkované pletivo obalené plastem. Nově jsou také v módě plastové ploty, které imitují přírodní materiály. Takové ploty mají dlouhou životnost i nízkou cenu. Pokud ale sháníte klasiku, obraťte se Kovovýrobu Dobeš, která nabízí sloupky, brány, pletiva i celé ploty na klíč. Odpadnou vám tak starosti s jeho realizací.

Dejte sbohem starému komínu

on . Posted in Exteriér

V minulosti byly komíny realizovány jako součást nosných stěn. Byly použity materiály, které dnes nerespektují standardy, což je hlavní důvod, proč dochází k rekonstrukcím, výstavbám a opravám komínů. Oprava komínů by měla být svěřena do rukou profesionála, který má v daném oboru bohaté zkušenosti.

Altán – lákavé posezení na zahradě

on . Posted in Exteriér

Lákavé posezení na zahradě vám v letním období zprostředkují altány ze dřeva, montované konstrukce a také pergoly. Cílem těchto letních přístřešků je ochrana před sluncem a poskytnutí stínu. Chcete-li být originální, vybudujte si na zahradě živý altán, který je vyplétaný z proutí či vrbových větví.