• 11265
  Zahradní ventil
 • jednací místnost
  Jednací místnost
 • jídelna
  Jídelna
 • kotelna
  Kotelna
 • monitorováno
  Monitorováno
 • odpadky
  Odpadky
 • sklad
  Sklad
 • technická místnost
  Technická místnost
 • úklid
  Úklid

Co vám prozradí ceník lexanu?

on .

Lexan, neboli polykarbonát je odolný materiál, který dobře zvládá teplotní výkyvy, nese dobré optické vlastnosti, a tak dobře propouští venkovní světlo a vyniká dobrou odolností vůči nárazu. Lexan ceník je pak nastaven od stokoruny za m2 tohoto materiálu až do několika tisíc. Vše záleží na jeho tloušťce, odolnosti a vlastnostech. Je proto třeba pečlivě vybírat, jaký typ lexanu pro naše potřeby zvolíme. Nemá totiž smysl zbytečně si připlácet za drahý lexan, jehož vlastnosti naplno nevyužijeme. Každý nákup tohoto materiálu proto pečlivě zvažte a proberte s odborníky, kteří vám dokáží poradit, co přesně by pro vás bylo nejlepší.

Nechejte si zkontrolovat komín

on .

komínPokud máte vlastní domeček a topíte pomocí komínu, je potřeba mít pravidelnou revizi komínu. Navíc jestli ho používáte již delší dobu, je možné, že musíte vyměnit vložku a komín celý zrenovovat. Protože ekologické zákony jsou čím dál přísnější, rozhodně tyto postupy nezlehčujte.

Dřevostavby Zlín mají řadu praktických funkcí

on .

Když se řekne dřevostavba, spousta lidí si jako první představí velký rodinný dům. Ale pod pojmem dřevostavby se nachází také menší stavby, jako jsou zahradní domy, altány či pergoly. Dřevostavby Zlín budou vyhledávat zejména majitelé rodinných domů, kteří chtějí zútulnit svou velkou zahradu. Ale zahradní dřevostavby mají nejen estetickou, ale také praktickou funkci. Mohou vám totiž sloužit jako úložný prostor.
Velké oblíbenosti se těší zahradní domky, které jsou nenahraditelnou součástí venkovních prostor. Některé dřevostavby Zlín kombinují domek s přístřeškem, terasou či čelním přesahem. Snadno tak na terasu umístíte zahradní nábytek, kde budete po celodenním pracovním nasazení odpočívat na čerstvém vzduchu.

Dejte sbohem starému komínu

on .

V minulosti byly komíny realizovány jako součást nosných stěn. Byly použity materiály, které dnes nerespektují standardy, což je hlavní důvod, proč dochází k rekonstrukcím, výstavbám a opravám komínů. Oprava komínů by měla být svěřena do rukou profesionála, který má v daném oboru bohaté zkušenosti.

Altán – lákavé posezení na zahradě

on .

Lákavé posezení na zahradě vám v letním období zprostředkují altány ze dřeva, montované konstrukce a také pergoly. Cílem těchto letních přístřešků je ochrana před sluncem a poskytnutí stínu. Chcete-li být originální, vybudujte si na zahradě živý altán, který je vyplétaný z proutí či vrbových větví.

Výhody a nevýhody ploché střechy

on .

Vybíráte novou střechu? Toužíte po střešní terase či zahradě? Líbí se vám ploché střechy? Jaké jsou její výhody a nevýhody? Plochá střecha představuje speciální typ střešní konstrukce, který je stále oblíbenější. Staré ploché střechy jsou odsuzovány kvůli jejich poruchovosti a oprava ploché střechy byla žádoucí. Ale dnes se k realizaci těchto střech používají kvalitní materiály, díky nimž je střecha bezporuchová.

Dveře a jejich funkce

on .

V současné době mají dveře jak estetickou, tak ochrannou funkci. Jejich úkolem je chránit vaše soukromí a majetek před vandaly a zloději. Investujte do kvalitních vstupních dveří, díky nimž bude váš dům ochráněn. Velmi oblíbené jsou plechové dveře, které se vyznačují bytelností. Ale nepoužívají se jako vstupní dveře.